Akce kulový blesk

Kdo nevěří, ať sem honem běží, přinášíme totiž malé informace z akce kulový blesk. Jelikož jsme mezi námi objevili nový a velmi zábavný koníček, pustili jsme se hromadně již po několikáté, ale bohužel ani nééé naposledy do velkého stěhování naší kompletní putovní divadelní šatny. Další nové prostory nám byly na čas přiděleny v prvním patře budovy městyse, kde dříve sídlila naše obvodní lékařka MUDr. Klejmová. Ze tří místností jsme dostali svolení k obsazení prvních dvou, tedy bývalé čekárny a sesterny. Kdo z vás viděl plnou obřadní síň našich současných rekvizit včetně přilehlých místností, nemohl uvěřit tomu, že do tak malého prostoru vše nyní dokážeme nějak narovnat. A světe div se, ono se to vešlo.
Stěhování nám ale zabralo 2 celé odpoledne kdy jsme se každé úterý po práci do večera prali s hromadami věcí. Podařilo se nám ale vybudovat soustavu provizorních regálů a spostu věcí přebrat a narovnat do beden. Rozebrali se také staré skříně, které posloužili k výrobě polic. Dílo bylo dokonáno v úterý 10. června 2014 a věříme, že nějaký ten pátek nebudeme muset nic stěhovat.

Na druhou stranu začínáme v tom být docela dobří, takže je nasnadě malá úvaha.
Nekoupíme tedy starší Avii a nebudeme dělat stěhováky? Co vy na to?
Já vím, že ne, ale zkusil jsem to 😀

Všem, kteří se zůčastnili a pomohli moc děkujeme.
Teď již nezbývá dodat nic jiného než: „Ahóóój, tak zase na další akci kulový blesk…“

Zde jsou nějaké fotky z aktuální šatny. Jen omluvte kvalitu, chyba není na vašem přijímači, je to focené z telefonu a za běhu 🙂