SDH Dolní Čermná na Mistrovství ČR

V sobotu 6. 7.  a neděli 7. 7. 2013 se na atletickém stadionu v Jablonci nad Nisou uskutečnilo Mistrovství České republiky soutěže dorostu Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Pardubický kraj ve dvou kategoriích reprezentovaly zástupkyně SDH Dolní Čermná.

V kategorii dorostenek – jednotlivkyň již popáté (a bohužel naposledy) reprezentovala opět Markéta Marková, která se suverénně přes krajské kolo vyhoupla až na Mistrovství republiky. Měla laťku položenou vysoko, neboť se v roce 2012 stala mistryní ČR a měla co obhajovat. Obhajoba titulu se jí podařila a i pro letošní ročník se stala mistryní České republiky v běhu na 100 metrů překážek jednotlivce a celkovou mistryní v kategorii jednotlivkyň.

Kategorii dorostenek – družstev zastupoval tým pod vedením Milana Pirkla a Venduly Šilarové ve složení: Jana Kubíčková, Vendula Kittnarová, Lucie Langrová, Renáta Chládková, Petra Šponiarová, Markéta Lešikarová, Pavlína Rollerová a Martina Doležalová (hostující z okresu Svitavy). Děvčata, z nichž většina je nováčky, si vybojovala celkové 11. místo.

Dolní Čermná může být právem hrdá na dorostenky SDH, které úspěšně městys a sbor reprezentovaly.

Fotogalerie na http://sdh-dolni-cermna.rajce.idnes.cz

Mistrovství 2013-1Mistrovství 2013Mistrovství 2013-2Mistrovství 2013-3