Krajské kolo v požárním sportu dospělých 22. 6. 2013

V sobotu 22. 6. 2013 proběhlo na sportovním stadionu ve Svitavách krajské kolo soutěže v požárním sportu družstev dospělých. Za náš okres se ho v kategorii žen zúčastnilo naše družstvo SDH Dolní Čermná ve složení Alexandra Pirklová, Markéta Marková, Ludmila Faltusová, Lucie Langrová, Vendula Šilarová, Andrea Klimošová, Helena Lehká a Vendula Kittnarová. Krajské kolo proběhlo jako společné s Královéhradeckým krajem. V celkovém pořadí skončily naše ženy na celkovém 2. místě v Pardubickém kraji a i celkově v obou krajích. Po vítězství v běhu na 100 metrů překážek a 2. místě ve štafetě 4×100 metrů se jim nedařilo v požárním útoku. V běhu na 100 metrů jednotlivce zvítězila a titul mistryně Pardubického kraje si odnesla Markéta Marková, Lucie Langrová skončila v běhu na 100 metrů na 4. místě v Pardubickém kraji.