Dorostenky SDH Dolní Čermná a Markéta Marková opět postoupily na Mistrovství ČR

V neděli 23. 6. 2013 proběhlo na sportovním stadionu ve Svitavách krajské kolo soutěže dorostu Pardubického kraje. Markéta Marková bojovala naposledy v kategorii dorostu o postup na Mistrovství ČR soutěže dorostu SH ČMS. Úřadující mistryně České republiky obhájila loňské vítězství v Pardubickém kraji a suverénně postoupila na MČR.

V kategorii družstev se krajského kola zúčastnilo obměněné družstvo ve složení Lucie Langrová, Jana Kubíčková, Petra Šponiarová, Vendula Kittnarová, Renata Chládková, Markéta Lešikarová, Pavlína Rollerová a Ludmila Faltusová. Holky rovněž obhájily loňské prvenství a postoupily na MČR, kde budou reprezentovat Pardubický kraj, pod vedením vedoucího družstva Milana Pirkla.

Mistrovství ČR se uskuteční v sobotu 6. 7.  a neděli 7. 7. 2013 v Jablonci nad Nisou. Budeme držet našim reprezentantkám palce, aby zopakovaly loňský triumf, i když už postup mezi patnáct nejlepších družstev z celé České republiky je jistě velký úspěch. Více informací na www.dh.cz, kde bude v průběhu Mistrovství sledovat přímý přenos na hasičské televizi.

dorost20132Markéta2013dorost20131dorost2013